NORTEK HAKKINDA

2009 yılı Haziran ayında Nortek, Kurumsal Yazılım ve ERP danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Yola çıkış amacımız, Türkiye' de işletmelerin ezici çoğunluğunu oluşturan KOBİ' lerin ihtiyaçları ile uygun yazılımı ve kaliteli hizmeti buluşturmaktır. 

Bu doğrultuda; KOBİ 'lerin tüm ihtiyaçlarına ve iş süreçlerine çözüm üretmeyi hedefleyen DİA Kurumsal Yönetim Sistemleri İş Ortağı, Türkiye' nin en büyük yazılım ve robotik firmalarından AKINSOFT Çözüm Ortağı, kalitesini Dünya' ya ispatlamış SAP Business One İş Ortağı, fabrikaların üretimini son teknolojiyle buluşturarak verimliliği maksimuma çıkaran çözümler üreten PROENTE İş Ortağı, operasyonel filo kiralama firmalarının ihtiyaçlarına göre kurgulanmış FİLO KOKPİT Yetkili Çözüm Ortağı olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Misyonumuza uygun olarak, her müşterimizin potansiyel bir pazarlamacı olduğuna inanıyoruz. Satış öncesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözüm üretmek ve doğru yazılımı kullanmalarını sağlamak amacıyla gerekli analizleri ve değerlendirmeleri yaparak kaynak israfını önlüyor; satış sonrasında ise kaliteli ve hızlı çözüm üreterek müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak için çalışıyoruz.

Program çeşitliliğimizle KOBİ’ lerin stok-depo takiplerinin, üretim süreçlerinin, finans yönetimlerinin, resmi muhasebe ve personel işlemlerinin, satış ve satınalma süreçlerinin tam entegrasyonla takibini ve raporlamalarını sağlıyoruz. E-fatura, e-arşiv, e-irsaliye, e-mutabakat gibi tüm e-devlet çözümlerini eksiksiz olarak müşterilerimize sağlıyoruz. B2B çözümümüzle, bayi alt yapısı olan tüm işletmelere, kullandıkları ERP yazılımıyla entegre olarak satış ve tahsilat süreçlerini kolaylaştırıp hızlandıran e-ticaret altyapısı hazırlıyoruz. Filo Kokpit ile operasyonel araç kiralama hizmeti veren firmaların teklif, satış ve operasyon süreçlerinin takibini ve doğru maliyetlendirme ile maksimum karlılıkta çalışmalarını sağlıyoruz.

Kurumsal müşterilerimiz için Microsoft ürünlerinin satış ve kiralama hizmetini, sunucu ihtiyacı olan binlerce dolarlık yatırım yapmak istemeyen firmalar için bulut sunucu kiralama hizmetini, veri yedekleme ve şirket içi dosya paylaşımları için NAS cihazlarının kurulumu hizmetini veriyoruz.